İlke ve Değerlerimiz

İş Yapma Biçimimizde Temel Referans Olarak Aldığımız Değerlerimiz:

Güvenilirlik

Kurumu güvenle, sürekli ve tutarlı yükselişini çalışanları ile birlikte sürdürmektedir.

♦Profesyonellik
CarrinGo çalışanları işini yüksek standartlarda yapar, işiyle ilgili gelişimleri izler, çalışmalarına yüksek düzeyde özen gösterir. İlişkilerinde işini ve işle ilgili öncelikleri dikkate alır.

♦Dinamizm
Çalışanları, dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir. Koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırlar. Çevreyi ve koşulları sürekli olarak inceler, değişimleri izler ve değişime zamanında yanıt verir, uyum
sağlar.

♦Ekip Anlayışı ile Çalışmak
Çalışanlarımız ve bizimle iş yapan alt firmaların çalışanları, CarrinGo Ailesinin birer üyesidir. Ekip bilincini önde tutmak ve elde edilen tüm başarıların ekip olarak paylaşılmasını benimsemek esastır. CarrinGo çalışanları, işbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun farkındadır. Ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekler.

♦Sürekli Gelişim ve Yenilikçilik
Çalışanlarımızın gelişim, değişim ve yeniliğe açık olmasını bekleriz. Gücümüzü yetkin ve
başarılı insan kaynağımızdan alırız. Çalışanlarımıza gerekli ve mümkün olan tüm gelişim imkanlarını sunarak ve çalışma koşullarımızı hep daha iyiye götürerek dinamik ve sürekli gelişen organizasyon olmak kurumsal hedeflerimize ulaşmak yolundaki en büyük dayanağımızdır.

 

 

♦Evrensel Etik Değerlere Bağlılık ve Saygı
Bütün uygulamalarımızda yasalara, insan haklarına ve iş ahlakı kurallarına uyum, dürüst ve insan odaklı yönetimimizin taviz verilmez değerlerindendir. CarrinGo çalışanları, insana, çevreye, yasalara ve düzenlemelere saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar çerçevesinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimser.

♦Çevreye Dost Olmak
Modern teknoloji ve arıtma sistemlerini kullanarak, bulunduğu ortamdaki doğal kaynakları korumak sureti ile dünya standartlarında çevreyle dost hizmet vermek, nicelikten çok niteliğe verdiğimiz değerin göstergesidir.

♦Kurumsal
Sosyal Sorumluluk Projeleri ile Katma Değer Yaratmak. Ülkemizin her yerinde özellikle eğitim alanında, çeşitli kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği içerisinde pek çok sosyal sorumluluk projesi yürütmek ve bu projeler aracılığı ile yöreye ve topluma katma değer sağlamak parçası olduğumuz topluma verdiğimiz değerin ve saygının bir ifadesidir.