Hakkımızda

Özel Hizmet "Güvende Hisset"

CarrinGO bir Otoringo kuruluşudur. Araç Kiralama, araç satış, sigorta ve yazılım alanındaki tecrübelerine Otomobil servisini de ilave etmiştir. Uzun yıllardır varolan otomobil ve servis tecrübesini; CarrinGO ile Türkiye genelindeki seçkin bayilerine aktarmaktadır. Otomobil bakım onarım servisi, gönülden ve titiz çalışmayı gerektiren bir alan olup, özveri ile ve severek yapılmalıdır. Tüm hizmet sektörlerinde olduğu gibi müşteri memnuniyeti ön plandadır. Türkiye’de birçok noktada, birçok markaya bakım onarım desteği sağlamaktadır. Sektöründe rakiplerinden farkı bayilik sisteminde ve müşteri alanında ortak fayda sağlayan bir halka oluşturmasıdır. Birlikte yürüyelim ve birlikte büyüyelim. Bu başarı hikayesinde sizde yerinizi alın… Kurumsal bir kimlik Uygun fiyatlar Garantili parça ve işçilik Eğitimli uzman kadro Sade ,konforlu ve işlevsel bir yapı İnternet ortamında yapılan kampanya ve duyurularla müşterilerimiz ile servisleri buluşturmak Müşteri memnuniyet ölçümü Servis Denetimi ve Kalite Ölçümü Gönülden hizmet amacımız, Müşteri memnuniyeti önceliğimiz, Birbirimize güven, ortak hedefimiz. Farkımız satmak değil , amacına hizmet eden güvenilir servis hizmeti vermek…

 

 

VİZYON;

Tüm paydaşları, partnerleri, iş ortakları, çalışanları ve müşterileriyle karşılıklı memnuniyet ve güven esasına dayalı bakış açısıyla birlikte büyüyerek, sektörün en başarılı şirketler arasında yer almak.

MİSYON;

Otomobil bakım ve onarım hizmetleri konusunda; bulunduğu sektörü iyi analiz ederek, müşteri memnuniyet odaklı güvenilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan, işinde uzman ve katılımcı tüm çalışma arkadaşlarıyla; yeni fikirler üreterek sürekli gelişen, birlikte başarıya yürümeyi, gönülden çalışmayı ve çalışan memnuniyetini hedef edinmiş, iş ortakları, partnerleri ve paydaşlarıyla; karşılıklı güven esasına dayalı iş ilişkisinde, birlikte kazanarak büyümeyi ve bunu sürekli hale getirmeyi amaçlayan bir otomotiv şirketidir.

DEĞERLERİMİZ;
  • ADİL, GÜVENİLİR VE DÜRÜST OLMAK.
  • GELİŞME, DEĞİŞİME VE YENİLİĞE AÇIK OLMAK.
  • MÜŞTERİ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNE ÖNEM VERMEK.
  • EKİP VE BİRLİKTELİK RUHUNA İNANMAK.
  • ETİK DEĞERLERE BAĞLI VE SAYGILI OLMAK.
  • ÇEVRE DOSTU VE SOSYAL SORURUMLULUK BİLİNCİ TAŞIMAK.
  • İYİ OLAN HER KONUDA SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMAK.